strona główna » Konstrukcje specjalne » Drzwi przesuwne

 Drzwi przesuwne

Drzwi przesuwne w systemach VEKA

okna pvc
Drzwi przesuwne doskonale nadają się do kształtowania przestrzeni mieszkalnych w sposób oryginalny i z rozmachem, zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach remontowanych. Nawet w starszych domach, wykonana niewielkim nakładem modernizacja wystarczy do znacznego podwyższenia komfortu mieszkania. Nie ma już przeszkód, aby podczas pięknej pogody rozkoszować się niebem, naturą i ogrodem przed własnym domem, natomiast podczas złej pogody zamknięte drzwi zapewniają w pomieszczeniach ciepłą i przytulną atmosferę mieszkania.
Program drzwi przesuwnych VEKA stwarza perspektywy komfortowego mieszkania oraz jest idealnie dostosowany do różnych wymiarów oraz indywidualnych wymagań. System oferuje całą paletę drzwi przesuwnych - zaczynając od drzwi wąskich poprzez drzwi równoległe aż do drzwi podnoszonych oraz drzwi podnoszonych przesuwno-uchylnych. Odporny na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne materiał gwarantuje nawet przy dużych elementach absolutną stabilność kształtu, a przemyślana konstrukcja zapewnia optymalne bezpieczeństwo także na wypadek silnych burz i zacinającego deszczu. W zależności od potrzeb można stosować pojedyncze lub wielokrotne kombinacje elementów stałych i ruchomych, a indywidualne życzenia odnośnie wzornictwa mogą być spełnione w oparciu o szeroką ofertę atrakcyjnych kolorów i deseni.

Do wyboru są następujące systemy drzwi przesuwnych:

System drzwi przesuwnych
HST
System równoległych drzwi
przesuwno-uchylnych
SOFTLINE
SOFTLINE
okna pvc
okna pvc

Drzwi przesuwne w systemach ROTO

okna pvcSystem okuć uchylno-przesuwnych Roto Patio to pewne i bezpieczne rozwiązanie do wielkopowierzchniowych okien i drzwi balkonowych - idealny na tarasy, werandy i do ogrodów zimowych. Okucie wyposażone w antywyważeniowe, grzybkowe rolki ryglujące i zaczepy z płytką stalową zapewnia takim reprezentacyjnym oknom skuteczną ochronę przed próbami wyważenia. W zależności od sposobu obsługi dostępne są dwa warianty systemu Patio: standardowy (Patio S) i komfortowy (Patio Z), w którym czynności takie, jak odciąganie czy dociskanie skrzydła, odbywają się samoczynnie przez mechanizmy sprzęgnięte z ruchem klamki.

Już w wersji podstawowej okucie uchylno-przesuwne Roto Patio spełnia wymogi klasy odporności antywyważeniowej WK1. Zastosowanie dodatkowych elementów antywyważeniowych umożliwia spełnienie wymogów klasy WK2.

 design&hosting american.pl
Downloads   |   Mapa strony   |   Folder   |   Kontakt   |   Poczta