strona główna » Wyposażenie dodatkowe » Rolety » Napędy

 Napędy

Napęd ręczny

     Napęd ręczny umożliwia bezpieczne i łatwe podnoszenie i opuszczanie rolety. W ofercie ARROW znajdują się zwijacze na taśmę oraz zwijacze na linkę lub korbę (dostępne tylko do rolet zewnętrznych). Montaż zwijaczy bez konieczności uszkodzenia tynku i muru. Zwijacze dostępne w kolorze białym i brązowym.
okna pvc

Napęd elektryczny

     Napędy elektryczne to możliwość wygodnego sterowania oraz maksymalnego komfortu użytkowania. W dodatku zastosowanie takiego rozwiązania charakteryzuje się wyjątkowo cicha pracą. Napęd jest zainstalowany wewnątrz rury nawojowej i podłączony do sterownika przy pomocy kabla. Systemy sterowania dostarczane wraz z napędami umożliwiają za pomocą jednego przycisku sterować pojedynczymi roletami, grupą rolet lub wszystkimi roletami jednocześnie.

okna pvc

Napędy radiowe

     Napędy ze sterowaniem radiowym to przyszłościowa generacja napędów z wbudowanym odbiornikiem radiowym. Napęd radiowy składa się z silnika z wbudowanym odbiornikiem radiowym oraz pilota, umożliwiającego sterowanie pojedyncze, grupowe lub centralne rolet. Dzięki zastosowaniu technologii radiowej w sterowaniu podnoszenia i opuszczania rolet znacznie ogranicza się kucie ścian i instalację okablowania. Dodatkowymi funkcjami i możliwościami jest układ rozpoznawania przeszkody z wyłącznikiem przeciążeniowym, możliwość ustawiania położeń krańcowych pancerza roletowego drogą radiową oraz prosta zmiana konfiguracji sterowania w czasie eksploatacji systemu.

okna pvc

Programatory

     Dzięki możliwości zastosowania przełączników programowanych otwieranie i zamykanie rolet ARROW odbędzie się o zaprogramowanych porach. Wbudowany system SECURITY otwiera i zamyka rolety w taki sposób, aby w czasie wyjazdów domowników stworzyć wrażenie ich obecności w domu. Specjalne ustawienie programatora umożliwia sterowanie siłownikiem według zmieniających się czasów wschodu i zachodu słońca.

okna pvc

Moskitiery

     Muchy, komary, pająki i pszczoły nie mają czego szukać w Państwa mieszkaniach. ARROW oferuje Wam produkt z myślą o ochronie przed owadami, który można zainstalować w kuchni, sypialni, pokoju dziecięcym, czyli wszędzie tam gdzie niezbędna jest ochrona przed insektami. Moskitiera jest zamontowana na specjalnej prowadnicy, która umożliwia rolecie i siatce na owady niezależne lub zintegrowane funkcjonowanie. Element ochrony przed owadami jest możliwy także przy wieloczęściowych kombinacjach okiennych i drzwiach balkonowych (maksymalna szerokość siatki wynosi 160 cm). Siatka na insekty znajduje się w skrzynkach rolet i w razie potrzeby może zostać ściągnięta w dół za pomocą uchwytu lub sznura z końcówką kulkową. Siatka wykonana jest z doskonale przepuszczającego światło, niepowlekanego materiału z włókna szklanego i dlatego nadaje się do używania na zewnątrz. Ponadto produkt składa się z materiału niegnijącego i niepalnego. Dzięki wałkom sprężynowym i obu członom blokującym w dolnej części prowadnicy pozostaje zawsze sprężysta i napięta.

okna pvc


 design&hosting american.pl
Downloads   |   Mapa strony   |   Folder   |   Kontakt   |   Poczta