strona główna » Konstrukcje specjalne » Ogrody zimowe

 Ogrody zimowe

okna pvc Ogród zimowy to najpiękniejszy sposób poszerzenia powierzchni mieszkalnej. Istnieje tu zdumiewająca ilość rozwiązań, począwszy od zabudowanego balkonu po przestronną przybudówkę z przesuwanymi drzwiami. Już pięknie zaprojektowany przedsionek, przed drzwiami wejściowymi czyni nasze mieszkanie jeszcze bardziej przytulniejszym.

Ogród zimowy wyłapuje ciepło i wstrzymuje zimno. Działa jak śluza klimatyczna i to wychodzi na korzyść bilansu energetycznego domu. W samym ogrodzie zimowym można przez cały rok regulować temperaturę poprzez okna,

okna pvc Nasze ogrody zimowe zapewniają wyższy standard życiowy, poprawiają jakość i komfort mieszkania. Umożliwiają życie w sposób zgodny z naturą. System przeszklonych dachów i ścian w proponowanych przez nas ogrodach zimowych gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Umożliwia powiększenie Państwa mieszkania, poprawienie warunków wypoczywania i pracy.

Nasze ogrody zimowe są starannie projektowane i budowane, aby mogły spełnić Państwa indywidualne potrzeby i życzenia, oraz pozwolić cieszyć się z kontaktu ze słońcem i przyrodą.

 design&hosting american.pl
Downloads   |   Mapa strony   |   Folder   |   Kontakt   |   Poczta