strona główna » Zalety okien ARROW » Technologia

 Technologia

Od momentu wprowadzenia na rynek w latach siedemdziesiątych okien z tworzyw sztucznych zdobywają one uznanie użytkowników i obecnie stanowią już ponad 50% wszystkich sprzedawanych okien. Przyczyną tego sukcesu są z pewnością zalety VEKA-PVC w połączeniu ze znakomitymi właściwościami wykonanych z niego ram okiennych.

Profile z tworzywa sztucznego wykonanego w zakładach VEKA są absolutnie odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz na upływ czasu, a tym samym trwałe i łatwe do pielęgnacji. Odpadają koszty związane z malowaniem i zakupem farb, a higienicznie gładkie powierzchnie pozwalają bez problemu utrzymać je w czystości.

Profile z VEKA-PVC umożliwiają wysoką izolację akustyczną i przyczyniają się do zwiększenia komfortu mieszkania. Systemy profili VEKA gwarantują już w wersji podstawowej ochronę antywłamaniową na wysokim poziomie, a dodatkowo mogą być wyposażone w szkło i okucia antywłamaniowe. Różnorodność systemów profili oraz bogata paleta kolorów i folii drewnopodobnych sprzyjają konstruowaniu niezliczonych wariantów okien, przy tworzeniu zindywidualizowanych projektów architektonicznych. Specjalne systemy profili przeznaczone do budownictwa renowacyjnego, listwy ozdobne i szprosy oraz różnorodna oferta folii drewnopodobnych umożliwiają wierne oryginałowi odtworzenie okien w budynkach zabytkowych.

Należy podkreślić, iż jedynie w przypadku, gdy łańcuch technologiczny, począwszy od produkcji profili, poprzez produkcję okien, ich okucie i oszklenie, aż do zamontowania gotowego produktu w budynku, przebiega zgodnie z wymogami technologicznymi, okno z PVC będzie przez długi czas z powodzeniem spełniać swe zadania.

 design&hosting american.pl
Downloads   |   Mapa strony   |   Folder   |   Kontakt   |   Poczta