okna pvc
okna pvc

okna pvc
okna pvc
    Oferta >> Okna >> Okna ALU >> THERMO MODULAR >>
okna pvc okna pvc okna pvc
okna pvc okna pvc
okna pvc
 
okna pvc
System profili aluminiowych z izolacją termiczną THERMO MODULAR 62 2.1 (TM 62)

okna pvc

SYSTEM THERMO MODULAR 62 (TM 62 2.1) jest oryginalnym systemem profili aluminiowych o konstrukcji trójkomorowej, służących do konstruowania i wykonywania nowoczesnych, wymagających izolacji termicznej, różnych typów okien i drzwi, witryn, ścianek działowych i wiatrołapów.

Jest to system ślusarki aluminiowej stosowany głównie na przegrody zewnętrzne (okna, drzwi balkonowe, drzwi zewnętrzne). Dzięki użyciu aluminium jako materiału konstrukcyjnego uzyskuje się estetyczny i trwały wygląd stolarki, co zapewnia długoletnie użytkowanie oraz umożliwia stosowanie systemu zarówno w budynkach użyteczności publicznej (szkoły, urzędy, szpitale, banki), jak i w budynkach mieszkalnych. Trójkomorowe profile dają możliwość wykonania ślusarki okiennej i drzwiowej dobrze zabezpieczonej przed przenikaniem ciepła i kondensacją pary wodnej na powierzchni futryny i skrzydła. Stosowane technologie łączenia profili i używane wypełnienia skrzydeł pozwalają stworzyć przegrodę dobrze izolującą przed zimnem i hałasem. Maksymalna grubość wypełnienia wynosi 50 mm. Zestaw materiałów umożliwia wykonanie konstrukcji okien, drzwi, witryn o podwyższonej odporności na włamanie, sklasyfikowanych zgodnie z EN 1627:2000 w klasach od 2 do 4.

Walory estetyczne konstrukcji podkreślone są przez wysoką jakość wykończenia powierzchni profili: anodowanie lub malowanie lakierem proszkowym w dowolnych kolorach wg oznaczeń RAL. Profile mogą mieć różną kolorystykę od strony wewnętrznej i zewnętrznej.
okna pvc
okna pvc
okna pvc
okna pvc
okna pvc

 design&hosting american.pl
Downloads   |   Mapa strony   |   Folder   |   Kontakt   |   Poczta