strona główna » Zalety okien ARROW » Trwałość

 Trwałość

Przyczyną dużego powodzenia okien z tworzywa sztucznego są nie tylko ich znakomite parametry izolacji akustycznej i termicznej, lecz także ich niezwykle długi, wynoszący 30 lat okres użytkowania oraz bezproblemowa pielęgnacja.

Wiele testów okien starszych niż 30 lat, które zostały wyprodukowane z tworzywa sztucznego wytwarzanego w firmie VEKA, potwierdza zachowanie przez nie znakomitych parametrów szczelności spoin, szczelności w ulewnym deszczu i odporności na wpływ czynników atmosferycznych. W efekcie zastosowania przy produkcji PVC specjalnych receptur, w oknach użytkowanych nawet w ekstremalnych warunkach klimatycznych nie można zauważyć zmian barwy profili. Także funkcje manipulacyjne (zamykanie i otwieranie) nie uległy zmianie po wieloletnim użytkowaniu. Do tego dodajmy fakt, że okna z tworzywa sztucznego marki VEKA nie wymagają ani pierwszego, ani renowacyjnego malowania, a tym samym nie powstają koszty związane z zakupem farb oraz samą usługą malowania.

Także podczas codziennej pielęgnacji, okna z tworzywa sztucznego okazały się bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Homogeniczne, gładkie powierzchnie ich ram mogą być czyszczone zwykłymi, łagodnymi środkami czyszczącymi. W przypadku większych zabrudzeń oraz w celu konserwacji uszczelek i okuć, zalecane jest stosowanie specjalnych zestawów do pielęgnacji VEKA.

 design&hosting american.pl
Downloads   |   Mapa strony   |   Folder   |   Kontakt   |   Poczta