strona główna » Wyposażenie dodatkowe » Parapety

 Parapety

okna pvcParapety mogą stać się ozdobą mieszkania, ogrodem pełnym kwiatów doniczkowych, miejscem na drobiazgi lub po prostu eleganckim wykończeniem okna. Nasze parapety to efekt wieloletnich doświadczeń produkcyjnych i zastosowania najnowszej technologii produkcji. Bogata kolorystyka i wzornictwo pozwalają na wkomponowanie produkowanych przez nas parapetów do każdego rodzaju wnętrza. Diagonalne użebrowanie gwarantuje naszym parapetom doskonałą sztywność, a specjalna folia wyjątkową trwałość.
Opis techniczny wyrobu

okna pvc Wielokomorowe parapety są przeznaczone do montażu wewnątrz pomieszczeń.

Parapety te mogą być mocowane do podłoża za pomocą zaprawy lub umieszczane na podporach i mocowane do nich za pomocą wkrętów. Rozstaw podpór nie powinien przekraczać 50 cm.

Wielokomorowe parapety dostępne są w różnych kolorach. Są pokryte wyjątkowo twardą, melaminową folią dekoracyjną, o dużej odporności na temperaturę i uszkodzenia mechaniczne.

Szerokość parapetów wynosi od 150 mm do 605 mm, a maksymalna długość 6 m. Przecięte końce parapetu zaślepia się przy montażu specjalnie ukształtowanym elementem w kolorze dostosowanym do wzoru parapetu.

 design&hosting american.pl
Downloads   |   Mapa strony   |   Folder   |   Kontakt   |   Poczta